Box pre milovníkov exotiky

Box pre milovníkov exotiky

Obsahuje
Kokosové misky 2ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kombinácia kokosových misiek, bambusových slamiek a najobľúbenejších produktov značky KAKAW CO+ (sušený ananás, karamelizované kakaové bôby a kakaový prášok) Vám priveje exotiku priamo domov.

37,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Funky-Fresh

Exotický deň ako vyšitý. Sušený sladučký ananás naservíruješ do jednej kokosovej misky, karamelizované kakaové bôby do druhej a pitie pravého chutného kakaa ti spríjemnia bambusové slamky. 

 

Obsah darčekového boxu:

kokosove misky original  

Kokosové misky 2ks

100% prírodná, z fair trade a eko poľnohospodársky vypestovaného kokosového orecha. Jej výroba nezaťažuje životné prostredie, ošetrená je len kokosovým olejom, ktorého vrstvu je potrebné obnovovať. Neľúbi umývačku riadu a veľa vody.

Ohúr svojich hostí nielen skvelými receptami (mimochodom, ak ti dochádza fantázia, tak sleduj náš Instagram), ale aj príbehom o tvojich miskách.
Pôvodne mali totiž skončiť v spaľovni a zahltiť našu zem CO2 a CH4... Našťastie, teraz ich môžeš mať ty doma.

kakaove boby  

KAKAW CO+ Kakaové bôby drvené karamelizované 75g

Drvené kakaové bôby sú karamelizované v nerafinovanej šťave cukrovej trstiny, vďaka čomu sú jemne sladkasté. Či už ich nasypete priamo do vašej kokosovej misky alebo nimi doplníte vašu obľúbenú raňajkovú kašu, určite si ich zamilujete.
Kakaové bôby z odroda Criollo Kolumbia sú karamelizované v panele, tzn. nerafinovanej štave cukrovej trstiny, vďaka čomu si môžete vychutnať ich lahodnú sladkastú ovocno-kvetinovú chuť.

kakaovy prasok  

 KAKAW CO+ Kakaový prášok 70% 75g

Zažite vôňu Kolumbie priamo z obývačky vďaka pravému KAKAWCO. Okrem skvelej chuti zúžitkuješ všetky benefity, ktoré kakaové bôby ponúkajú. Kakaový prášok obsahuje len čistú kakaovú hmotu vyrobenú z kakaových bôbov z odrody Criollo Kolumbia s pridaním panely - nerafinovanej šťavy z cukrovej trstiny.

suseny ananas  

KAKAW CO+ Sušený ananás 75g

Sladký sušený ananás je skvelý spôsob ako doplniť tvoj jedálniček o zdravú maškrtu. Krúžky sušeného ananásu ti prenesú horúce slnko z Kostariky až priamo domov. Sušený ananás z odrody medový ananás Kostarika Esmeralda je prírodný certifikovaný produkt bez pridaného cukru, konzervačných látok a bez oxidu siričitého. Ananásy sú zberané až v dozretom stave, očistené a usušené. Takýto postup zabezpečí zachovanie výraznej sladkej chuti, štruktúry a vône čerstého zrelého ovocia.

bambusove slamky  

 Bambusové slamky (4 ks + čistič)

Ideálny doplnok pre milovníkov eco princípov. Vymeňte plastové jednorázové slamky za udržatelnú verziu vyrobenú z bambusu, ktorá dodá tvojim nápojom tropický nádych. 100% prírodné slamky, z fair trade a eko poľnohospodársky vypestovaného bambusu. Výroba slamiek nezaťažuje životné prostredie, ošetrené sú len kokosovým olejom, ktorého vrstvu je potrebné obnovovať. Neľúbia umývačku riadu a chemické prostriedky. Nenechávajte ju príliš dlho (niekoľko hodín) namočenú vo vode. Používanie slamky s mliečnymi a alkoholickými nápojmi môže spôsobiť zmenu povrchu.

 

 

Sleduj nás na facebooku

Nenechaj si ujsť každodennú šťavnatú a farebnú inšpiráciu jedál z našich kokosových misiek!

Dať like

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info